+38 (097) 770 80 07

Склад та Шоу-Рум у Львові

Для чого потрібна функція “гойдання” у офісному кріслі?

Багато людей перед тим, як купити комп’ютерне крісло, намагаються вивчити питання, з чого ж воно складається і наштовхуються на інформацію про те, що в кріслах є механізм гойдання. Переглядаючи всі моделі, бачать, що є різні регулювання, а ті що з хитанням коштують дорожче. Одразу виникає питання: ” Чи потрібен такий механізм і чи варто за нього переплачувати?” Другі купують з цими механізмами, не підозрюючи, що вони ще й діляться на кілька категорій. Давайте поставимо крапку в цьому питанні і раз і назавжди розберемося, які вони ці режими гойдання і для чого вони, взагалі, потрібні!

  • Перша і найважливіша причина придбати крісло з механізмом гойдання це те, що при нахилі навантаження на міжхребцеві диски знижується. Тепер воно розподіляється по-іншому, що дає перевагу перед прямим робочим становищем. Але як ви розумієте, в напівлежачому положенні працювати не так вже і зручно. Тому відхилившись, ви можете або відпочити від роботи, або робити справи, які можливо виконувати в такому положенні, наприклад, говорити по телефону, дивитися відео, читати книгу і т.д.
  • Друге, ви розслабляєте м’язи спини і даєте їм відпочити після того, як вони підтримували ваше тіло в робочому положенні. Це позбавляє вас від деяких проблем зі спиною в майбутньому.
  • Третє, ви дозволяєте вашому тілу виробляти хоча б якісь рухи, а це краще для суглобів, ніж просто сидіти нерухомо в одному положенні. Хоч це не сильно допоможе, краще вставати і розминатися.
  • Четверте, переходимо безпосередньо до самого хитання. Воно заспокоює нервову систему, так це факт. Можливо, воно не так сильно впливає на нервову систему, як сон, але задоволення від цього отримуєш.

Одним словом, переваги в гойданні є, адже не дарма воно встановлюється на 95% крісел для керівників. Дешевші моделі вже без гойдання, але тут намагаються повторити його, встановлюючи механізм гойдання лише для спинки. Вам потрібно крісло, на якому сидять періодично або недовго, то сміливо купуйте найдешевшу модель, якщо звичайно це не повпливає на імідж вашої компанії. Наприклад, у стільців для відвідувачів немає механізмів взагалі, це говорить про те, що вони не призначені для довгого часу. Купуйте співробітникам крісла з простими механізмами, цього цілком вистачить для роботи. Головне щоб спинка крісла була вище, але це вже до механізмів не застосовуватися. А от якщо ваша робота пов’язана з довгим і напруженим робочим днем, тоді вам необхідно придбати найзручніше крісло, яке не нашкодить вашому бюджету.

Bogdan
Коментарів немає
Категорії:
Статті
Відгуки
Поки немає жодного відгуку.
Написати відгук
Ваш відгук
Ім'я
Email
Всі результати пошуку