+38 (097) 770 80 07

Склад та Шоу-Рум у Львові

Гарантія та повернення

Відповідно до статті №9 «Закону про захист прав споживача», ви маєте право обміняти або повернути куплений у нас товар протягом 14 календарних днів після покупки лише  при дотриманні наступних умов:

  1. Обміну або поверненню підлягає тільки новий товар, який не був у використанні і не має слідів використання: подряпин, сколів, потертостей та інших пошкоджень.
  2. Товар не збирався і не монтувався, а також клієнтом збережено його непошкоджений товарний вигляд.
  3. Збережена в цілості упаковка товару і всі її компоненти, ярлики, заводське маркування та інструкції.
  4. Збережена комлектація товару.
  5. Пред’явлено товарний чек або накладна, що підтверджують факт купівлі товару в нашому магазині.

До уваги клієнтів нашого магазину!

Претензії з приводу наявності зовнішніх дефектів товару і його некомплектність після прийому замовлення покупцем не приймаються . Уважно перевірте зовнішній вигляд і комплектність товару при отриманні замовлення .

Поверненню після прийому клієнтом замовлення  не підлягають наступні товари :• уцінені товари та товари з розпродажу ;• зібрані або пошкоджені після покупки ;• товари , які виконувалися або привозилися під індивідуальне замовлення .

Розрахунок з покупцем проводиться виходячи з вартості на момент покупки . Гроші , сплачені за товар , повертаються в повному розмірі за умови доставки даного товару на склад продавця і перевірці цілісності комплектності товару, що повертається . У разі неможливості повернути гроші в день повернення товару – гроші повертаються за домовленістю сторін , але не пізніше 7 днів .

Компанія здійснює свою діяльність відповідно до чинного законодавства України , зокрема , Законом України « Про захист прав споживачів » в редакції від 15 грудня 1993 року № 3682 – XII з наступними змінами та доповненнями , та Правилами продажу товарів на замовлення та вдома у покупців ( затверджені наказом Міністерства зовнішніх економічних зв’язків і торгівлі України від 29.03.99 р №199 ) .

При виникненні проблем з якістю товару , будь ласка , зв’яжіться з нашим менеджером для  якнайшвидшого вирішення цієї проблеми . Виконання претензій по рекламації , некомплекту товару здійснюється зазвичай на наступний день , але не пізніше ніж у 3- денний термін . При отриманні товару необхідно перевірити виріб на наявність браку або дефектів ( відколів , подряпин ) . Переконайтеся , що кур’єр передав всі необхідні документи : товарний чек , гарантійний талон . Зберігайте документи до кінця гарантійного терміну .

На товари діє офіційна гарантія від виробника , зазвичай не менше 12 місяців, гарантійний термін вказується в інформації про товар. Гарантія діє лише при пред’явленні товарного чека і при дотриманні споживачем умов експлуатації та зберігання товару .

Гарантійні зобов’язання не поширюються на наступні несправності :

  • природний знос або вичерпання ресурсу ;
  • випадкові пошкодження ( дефекти , заподіяні клієнтом або третьою особою ) ;
  • пошкодження в результаті стихійних лих ( природних явищ ) ;
  • пошкодження , що виникли внаслідок недбалого ставлення або використання ( недотримання температурного режиму , вплив рідини , запиленості , механічне пошкодження ) ;
  • пошкодження , викликані використанням товару з порушенням правил експлуатації .
Всі результати пошуку