Крісло Hip Hop (Хіп Хоп) HR

React

19 023 грн20 559 грн
Опис

Пропонуємо вашій увазі ще звернути увагу на ексклюзивне сучасне крісло HIP HOP. Це крісло можна без скромності назвати проривом, у якого немає аналогів і конкурентів на сучасному меблевому ринку України. Дизайн і концепцію крісла розробляв відомий британський дизайнер Hilary Birkbeck спеціально для компанії «Новий Стиль».

Крісло HIP HOP має комфортний підголівник (модифікація HR), ЗD підлокітники, зручне сидіння, ролики з функцією гальмування, ергономічну спинку. Йому дісталася посадка середньої жорсткості, що дозволяє повністю налаштуватися на робочий лад. У поперекової області високої ергономічної спинки розташований невеликий вигин, в верхній частині розташований регульований по висоті зручний підголівник, що дозволяє підлаштувати крісло під користувача будь-якого зросту. Сучасний дизайн і велика палітра доступних кольорів оббивки, дозволить кріслу вписатися в абсолютно будь-який дизайн кабінету.

Крісло виглядає сучасно і елегантно, конструкція витримує достатньо великі навантаження. Підлокітники Т-образні регульовані в трьох напрямках – вперед-назад, навколо осі і вгору-вниз.

Hip Hop обладнано унікальною конструкцією і механізмом REACT, які забезпечують постійну підтримку спини і фізіологічно правильне і зручне положення тіла, що дозволяє працювати в кріслі довгий час і при цьому не створювати згубного навантаження на хребет. Функція «Self Balance» дозволяє механізму автоматично підлаштовуватися під вагу сидячого (від 40 до 120 кг), забезпечуючи комфортне відхилення з постійним зусиллям без додаткових регулювань. Одночасно з відхиленням спинки назад, сидіння зміщується вперед і трохи вгору. При цьому центр ваги залишається безпосередньо над газліфтом, зберігаючи максимально комфортне положення тіла. Кут зору щодо монітора і положення рук користувача щодо поверхні столу залишаються незмінними (в допустимої зоні комфорту). Механізм забезпечує фіксацію положення сидіння і спинки в семи позиціях.

Характеристики
Механізм

React

Кольорова база

black

Оббивка сидіння

Lusso, Microfibre, Шкіра Lux

Ширина сидіння

490 мм

Глибина сидіння

425 мм

Висота

1185 – 1380 мм

База

Полірований алюміній

Максимальне навантаження

150 кг

Країна виробник

Україна

Відгуки (0)
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим.
Написати відгук
Ваш відгук
Ваша оцінка
Ім'я
Email