Крісло 4U R 3D NET Black

Epron Steel

12 540 грн13 740 грн
Опис

Комп’ютерне крісло 4U R 3D NET black – операторська модель з оригінальним дизайном на італійських комплектуючих (комплектуючі спинки і підлокітники). Крісло 4U R 3D NET з профільованим сидінням має ергономічну спинку з сіткою та поперековим валиком, що регулюється по висоті. Крісло укомплектовано сучасним синхромеханізмом «EPRON STEEL». Регульовані підлокітники та пластикова хрестовина і елементи спинки, підлокітників крісла виготовлені з пластику чорного кольору. Додатково можна замовити модифікацію крісла 4U R 3D NET white у білих кольорах пластикових елементів.

Синхромеханізм Epron Steel, що встановлений в кріслі, дає можливість переключитися від роботи в режим гойдання. Сидіння і спинка в даному кріслі відхиляються синхронно, в оптимальній пропорції 2:1, підтримуючи і розвантажуючи хребет. Сидіння фіксується в 5 різних позиціях. Даний механізм можна індивідуально налаштувати під вагу користувача за допомогою регулятора під сидінням. Також механізм оснащений функцією “анти-шок”, яка вбереже вас від несподіваного удару спинкою під час розблокування механізму. Газліфт дозволяє легко регулювати висоту крісла так, щоб ви влаштувалися в ньому з максимальним комфортом відповідно до вашого зросту.

Підлокітники з м’якими поліуретановими накладками, котрі регулюються по висоті, у поздовжній площині та навколо своєї осі.

Характеристики
Пластикові елементи

Black, White

Механізм

Epron Steel

Оббивка сидіння

Sempre, Екошкіра Rodeo, Шкіра Lux

Ширина сидіння

490 мм

Глибина сидіння

450 мм

Висота

1020 – 1110 мм

База

пластикова

Максимальне навантаження

150 кг

Країна виробник

Україна

Відгуки (0)
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим.
Написати відгук
Ваш відгук
Ваша оцінка
Ім'я
Email