+38 (097) 770 80 07

Склад та Шоу-Рум у Львові

Чому вартує обрати офісне крісло з сіткою

При покупці офісних меблів у вас з’являється безліч варіантів стільців, які вдало підійдуть до офісного інтер’єру. Співробітники, як правило, схиляються до купівлі сітчастих крісел, але для того, щоб їх придбати потрібно розібратися у їхніх особливостях і перевагах. Деякі з цих параметрів допоможуть зробити роботу кращою.

Розглянемо 5 основних переваг (характеристик) сітчастих крісел:

1) Вентиляція повітря. Напевно, це найважливіша з причин, по якій ви придбаєте сітчасті крісла. Завдяки сітці ваша спина не нагрівається і не спітніє, за довгий час роботи. Мокра спина – це, по-перше, неприємно, а по-друге, залишаються сліди на спинці або сидінні. Практично в усіх сітчастих стільцях сидіння робиться з сітки, або багатошарової сітчастої тканини, що ідеально пропускає повітря.
2) Стильний Дизайн. Зараз багато хто надає перевагу мінімалізму і облаштовує офіси в цьому стилі. Це сучасно і дозволяє добитися продуктивної роботи. Сітчасті офісні крісла мають тонкий профіль і яскраві рішення за колірною гамою.
3) Зручна експлуатація. Якщо ми говоримо про сітку, то це – чистота. Вона швидко миється, за нею легко доглядати. До того ж на ній залишається менше слідів і їх простіше позбутися, ніж на класичному кріслі. Для багатьох співробітників чистота в офісі – це один з головних критеріїв.
4) Немає “гарячих точок”. “Гарячими точками” можна назвати ті місця, на які йде основне навантаження при сидячій роботі. Це застій крові і відповідно підвищення температури тіла в цих місцях. Нікому пояснювати не потрібно, що це причина погіршення стану здоров’я. Сітка максимально справляється з цією проблемою.
5) Підтримка. Тут ми плавно переходимо до того, що профілі сітчастих крісел легко виготовляються під природні вигини хребта, що забезпечує підтримку попереку. Сам ергономічний вигин примушує людей сидіти правильно, запобігаючи хворобам спини. Багато сітчастих крісел мають регулювання, які гарантують людині підлаштовування під її розміри.

Хороші сітчасті крісла забезпечать ваших співробітників комфортом і зроблять ваш офіс стильнішим. Усі інші додаткові функції: висота спинки, регулювання, довговічність можуть позитивно вплинути на працездатність і продуктивність.

4 782 грн5 034 грн
Anyfix
Tilt
Оббивка сидіння

Сітка Т (PX)

13 893 грн14 745 грн
Epron Steel
Оббивка сидіння

Sempre, Шкіра Lux

9 885 грн11 082 грн
Epron Steel
Оббивка сидіння

Sempre, Екошкіра Rodeo, Шкіра Lux

2 049 грн
Tilt
Оббивка сидіння

Cagliari, Zesta, Штучна шкіра

Bogdan
Коментарів немає
Категорії:
Статті
Відгуки
Поки немає жодного відгуку.
Написати відгук
Ваш відгук
Ім'я
Email
Всі результати пошуку