Крісло Manager (Менеджер) steel

Артикул: manager-steel-chr68 Категорія:
Бренд: Nowy styl
Tilt

4 290 грн4 650 грн
Опис

Найбільш демократичний варіант в світі розкішних офісних стільців і крісел має ясне ім’я Manager Chrome і відповідну йому ціну. Доступність в даному випадку аж ніяк не означає економ-клас. Навіть навпаки – всі переваги вищого розряду, від натуральної шкіри Split до хромованої бази і хромованих деталей.

Детальніше про структурні деталі: крісло «Менеджер» має хромовані, оббиті шкірою, підлокітники, так звана модифікація steel chrome. Для твердого статі або для килимових покриттів передбачені різні типи роликом, щоб коліщатка на ніжках не дряпали підлогу і не чіплялися за ворс.

Механізм Tilt – популярний простий та надійний механізм, котрий надає вільне гойдання крісла з можливістю фіксації сидіння і спинки в одній позиції. Механізм досить просто відрегулювати під конкретну вагу користувача за допомогою циліндричної ручки під сидінням. Газліфт допоможе встановити оптимальну для Вашого росту висоту сидіння.

Хрестовина у даного крісла металева, з блискучим хромованим покриттям. Таке покриття дуже міцне і стійке до великих механічних навантажень.

Крісло керівника “MANAGER steel chrome” – це компактне зручне крісло для офісу або будинку. Протягом уже багатьох років ця модель є лідером продажів завдяки дизайну, зручності і невисокою ціною в порівнянні з найближчими аналогами.

Характеристики
Механізм

Tilt

Оббивка сидіння

Екошкіра ECO, Шкіра Split

Ширина сидіння

530 мм

Глибина сидіння

420 мм

Висота

1080 – 1150 мм

База

Металева хромована

Максимальне навантаження

130 кг

Країна виробник

Україна

Відгуки (0)
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим.
Написати відгук
Ваш відгук
Ваша оцінка
Ім'я
Email