Крісло Master (Мастер)

Active1

5 139 грн5 175 грн
Опис

Головною особливістю офісного крісла MASTER GTR є ретельно продумана ергономічна спинка, завдяки якій крісло відноситься до одних з найбільш зручних крісел даної цінової категорії. Каркас крісла створений з міцної дерев’яної гнутосклеяної фанери, яка надає підвищену міцність моделі, з боків встановлені підлокітники, для їх створення використовується тільки якісна пластмаса. Оббивка крісла представлена з декількох видів сучасної тканини, кожна має широкий асортимент кольорових відтінків.

Крісло MASTER GTR комплектується підлокітниками з поліуретановими накладками, що регулюються по висоті.

Модель укомплектована сучасним механізмом Active-1. За його допомогою крісло легко переключається у режим вільного гойдання, здійснюючи синхронне відхилення спинки та сидіння у співвідношенні 2:1. Попередньо можна підлаштувати силу відхилення під свою вагу тіла. Також механізм має можливості регулювати спинку по висоті, фіксувати сидіння і спинки у 5 позиціях. А функція «Антишок-ефект» допоможе розблокувати фіксацію крісла, без несподіваного удару спинки.

Виробник також пропонує виконання модифікацій крісла Мастер на механізмах Freestyle та Freelock+.

Хрестовина суцільно вилита з поліаміду, посилена внутрішніми ребрами жорсткості і розрахована на навантаження до 120 кг. Поверхня пластика рельєфна, вона не боїться інтенсивних навантажень і не схильна до виникнення подряпин.

Характеристики
Механізм

Active1

Оббивка сидіння

Cagliari, Zesta

Ширина сидіння

480 мм

Глибина сидіння

430 мм

Висота

1000 – 1130 мм

База

Пластикова

Максимальне навантаження

150 кг

Країна виробник

Україна

Відгуки (0)
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим.
Написати відгук
Ваш відгук
Ваша оцінка
Ім'я
Email