+38 (097) 770 80 07

Склад та Шоу-Рум у Львові

Механізм гойдання, які ж можливості він дає вашому кріслу

А ви впевнені, що налаштували свій механізм гойдання максимально зручно

і використовуєте всі його можливості? Якщо сумніваєтеся у відповіді або знаходитесь у пошуках крісла – ця стаття для вас. За підрахунками вчених впродовж всього життя ми проводимо на роботі трохи більше 10 років. Саме тому виробники крісел по всьому світу вирішили: «Нехай це будуть кращі 10 років вашого життя!», і облаштували їх величезною кількістю регулювань.

Які механізми гойдання можуть бути у кріслах?

  • Піастра. Досить поетична назва для такого механізму, адже піастра – це пристрій, який дозволяє регулювати крісло виключно по висоті. Вверх-вниз. І на цьому все. Піастра являє собою блок з важелем управління газ-ліфтом, який власне і піднімає та опускає ваше крісло. Як правило, використовується в бюджетних операторських моделях.
    Перманент-контакт. Поряд з піастрою в кріслі часто можна зустріти перманент-контакт. У його основі пружна пружина, яка дозволяє спинці крісла дотикатись до спини, відповідно регулює кут нахилу і фіксацію. Має 3 регулювання: 1) висота спинки; 2) глибина посадки; 3) жорсткість відхилення спинки.
  • ПВМ (пружинно-гвинтовий механізм). Це ще один пристрій для з’єднання сидіння і спинки крісла. Має всього одне регулювання: жорсткість гойдання спинки. Цікаво те, що спинка тут не закріплюється в будь-якому положенні, а спочатку вона знаходиться вертикально. Коли ви спираєтесь на неї, спрацьовує ПВМ, і спинка відхиляється в залежності від вашої сили прилягання (або ваги).
  • Топ-ган. Ще називають, як центрований механізм гойдання, або DMS – «гойдалка». Такі пристрої використовуються в кріслах керівників. Топ-ган має три регулювання:вгору-вниз за ​​допомогою важеля, який впливає на газліфт і піднімає або опускає крісло.Цей же важіль, якщо регулювати його не вгору-вниз, а вправо-вліво, активує механізм гойдання, або навпаки фіксує крісло в робочому положенні. У механізмі є регулювальний гвинт, який дозволяє налаштовувати жорсткість гойдання в залежності від ваги користувача.
  • Deep Tilt, або механізм глибокого гойдання, або колінний механізм – пристрій, який дозволяє зробити фактично крісло-гойдалку. Важіль з одного боку відповідає за підняття і опускання крісла вгору-вниз.Важіль з іншого боку відповідає за хитання і фіксацію в робочому положенні. Якщо узагальнити, функції Deep Tilt ті ж самі, що і у топ-гана. Тільки для качання виділений окремий важіль, який і дозволяє кріслу розгойдуватися сильніше.
  • Мультиблок. Старий, добрий і всіма улюблений механізм трансформації крісла. Він має всі регулювання топ-гана і дозволяє регулювати силу відхилення крісла під час гойдання. Мультиблок фіксує спинку крісла в декількох позиціях (до 5 положень). Мультиблок зі зміщеною віссю – варіація мультиблока, яка забезпечує постійний контакт ніг з підлогою, не важливо, який у цей момент буде нахил у крісла. Такий механізм можна зустріти в ергономічних, комфортабельних моделях керівницьких крісел.

Bogdan
Коментарів немає
Категорії:
Статті
Відгуки
Поки немає жодного відгуку.
Написати відгук
Ваш відгук
Ім'я
Email
Всі результати пошуку