+38 (097) 770 80 07

Склад та Шоу-Рум у Львові

Лінійка стільців для відвідувачів ISO – зручно, надійно, компактно!

Лінійка стільців для відвідувачів ISO – це найпопулярніша, досить практична Iso спинка сітка  і багатофункціональна, зручна і в той же час економна серія з усіх стільців для відвідувачів! ISO – це бестселер меблевих продаж. Цей простий стілець продавався і продається мільйонними тиражами. Чому? Усе тому, що він поза часом і стилем, і до того ж простий та дешевий у виробництві, легко вписується в інтер’єр.
Крісла на металокаркасі серії ISO з’явилися не так давно, але за цей дуже короткий термін встигли розширити варіації форм, дизайну, отримали додаткові споживчі якості. Головною відмінною рисою цього стільця можна назвати його підвищену надійність металоконструкцій і зносостійкість застосовуваних матеріалів.

Багата палітра кольорів

Простота конструкції стільця дозволяє використовувати будь-яку оббивку, яка найбільш повно впишеться в дизайн вашого офісу і буде відповідати стилю компанії.

Сидіння має м’який елемент: пінополіуретан ППУ. Облицювання: тканина, тканина-сітка, штучна шкіра, натуральна шкіра, дерево, пластик. Заглушки встановлюються на ніжки каркасу і на торці поперечок. Матеріал заглушок – поліетилен низького тиску. Вигнута м’яка спинка і сидіння забезпечують комфортну посадку, зовнішня сторона сидіння і спинки має декоративну пластикову кришку.

Каркас крісла металевий із захисно-декоративним покриттям, виготовлений із сталевих труб овального і круглого перерізів.

Секція стільців ISO являє композицію з двох, трьох і більше стільців в ряд. Тут каркаси стільців виготовлені з труби овального перетину. За рахунок того, що в каркасі внутрішні ніжки крайніх стільців виконують роль ніжок середнього стільця, виріб має меншу вагу і більш жорстку конструкцію, ніж поодинокі стільці. Ця модель призначена для аудиторій, конференц-залів, кімнат очікування.

Зручність, надійність і сучасний дизайн – основні відмінні характеристики офісних стільців ISO. Робота команд конструкторів і дизайнерів не стоїть на місці – постійно йде процес вдосконалення практичності і багатофункціональності стільців.

930 грн960 грн
Оббивка сидіння

Cagliari, Zesta, Штучна шкіра

870 грн900 грн
Оббивка сидіння

Cagliari, Zesta, Штучна шкіра

966 грн1 233 грн
Оббивка сидіння

Cagliari, Zesta, Штучна шкіра

Bogdan
Коментарів немає
Категорії:
Статті
Відгуки
Поки немає жодного відгуку.
Написати відгук
Ваш відгук
Ім'я
Email
Всі результати пошуку