+38 (097) 770 80 07

Склад та Шоу-Рум у Львові

На що звертати увагу, вибираючи крісло для керівника

Крісло для керівника California
Елегантне крісло для керівників – California (Новий Стиль)

Керівницьке крісло – як вибрати серед сотень моделей? Основні критерії: ергономічність, презентабельність чи зручність? Таких ознак по його підбору може бути дуже багато, але ви повинні знати про ті, які просто необхідні для ефективної роботи керівника.

Достойних варіантів для вибору крісла керівника в Україні досить багато. Використовуючи певний алгоритм, можна визначити саме свій варіант, який виправдає всі очікування.

Дійте згідно з рекомендаціями, відповідаючи на питання:

1) Чи регулюється висота сидіння? Практично у всіх моделях вона існує. Кожен користувач повинен вибрати глибину сидіння відповідно до свого зросту. Зручним варіантом прийнято вважати, якщо відстань від краю місця до згину коліна становить не більше ширини долоні. При більшій відстані ваші м’язи будуть у постійній напрузі, якщо набагато менше, то з’явиться відчуття «сповзання» з крісла.
2) Чи оснащена конструкція синхромеханізмом? Завдяки цьому пристрою крісло синхронно і максимально точно повторює рухи користувача. Синхромеханізм дозволяє людині тримати хребет і м’язи в розслабленому стані, навіть в активному русі.
3) Наявність підлокітників? Якщо ви хочете купити крісло для керівника без них, тоді у вас виникне проблема. У цій категорії всі крісла оснащені підлокітниками, різниця лише в їх розмірі та дизайні. Без них рука користувача буде перебувати в постійній напрузі. Це призводить до того, що людина починає сутулитися, маневрувати плечима і напружувати поперек.
4) Чи регулюється опір спинки? Бажаєте купити крісло керівника, у якому вам буде зручно в будь-якій позі, тоді перевірте наявність такої функції. Регулювання може бути автоматичним або механічним.
5) Чи є підголів’я? При його наявності користувач може закинути голову, щоб розслабити шию. Багато хто віддає перевагу кріслам з високою спинкою, що теж зручно для верхньої зони спини.
6) Чи є додаткові валики та ущільнювальні вставки? Їх наявність на спинці і в області поперекового відділу збільшують зручність для хребта і м’язів, залишаючи їх в розслабленому стані.

Залежно від комплектації, ціна директорського крісла може змінюватися. Чим більше додаткових опцій, тим зручніше буде користувачеві. А з огляду на багатогодинний графік роботи керівників, зручність для них буде на першому місці. В електронному каталозі нашого інтернет-магазину пропонуємо крісла для керівників у різних модифікаціях. Зробіть свій вибір відповідно до особистих побажань та з урахуванням інтер’єру вашого кабінету.

Bogdan
Коментарів немає
Категорії:
Статті
Відгуки
Поки немає жодного відгуку.
Написати відгук
Ваш відгук
Ім'я
Email
Всі результати пошуку