+38 (097) 770 80 07

Склад та Шоу-Рум у Львові

Як вибрати геймерське крісло?

Регулювання кута нахилу спинки в  ігровому кріслі
Можливість регулювання кута нахилу спинки в ігрових кріслах

Ігрові крісла конструктивно відрізняються від звичайних офісних варіантів. Вони розраховані на тривале проведення часу за комп’ютером, тому мають надійну стійку конструкцію, ергономічну посадку з бічною підтримкою, зручні підлокітники, підголівник і якісну оббивку. Вони дарують приголомшливий комфорт і забезпечують максимальну сконцентрованість на процесі гри.

При виборі такого крісла слід зауважити такі параметри:

  • Cпинка у геймерского крісла завжди висока, завужена до верху. Її ергономічна форма, рельєфна поверхня і бічні виступи забезпечують правильне положення хребта. А для того, щоб максимально комфортно було розміститися за комп’ютером, вона злегка відкинута назад.
  • Механізм гойдання для геймерського крісла також відіграє важливу роль, оскільки він дозволяє нахиляти спинку і зафіксовувати її у зручному для себе положенні. Похитування заспокоюють нервову систему, а зручний кут нахилу знімає напругу зі спини. Є моделі, які можуть фіксувати спинку в горизонтальному положенні (механізм “релакс”). Так геймер зможе влаштувати невелику “відпустку” для спини, передихнути і набратися сил перед наступним етапом гри.
  • Сидіння повинне бути виконаним з урахуванням анатомічних особливостей тіла людини. Часто вони мають середню жорсткість. Оцінити комфортну для себе посадку можна тільки сівши на крісло.
  • Регулювання висоти – це основна вимога для усіх комп’ютерних крісел. Тому зараз навіть найпростіші моделі оснащують газліфтом, який дає можливість регулювати висоту сидіння. В цілому, чим більше елементів піддаються регулюванню – тим краще.
  • Підлокітники можуть бути класичними – нерегульованими, підйомними, які зручно відкидаються назад, а також регульованими. У деяких моделях вони не просто змінюють свою висоту, але ще й кут нахилу.
  • Оббивка для крісел цієї категорії завжди зносостійка і практична. Найчастіше виробники поєднують якісну екошкіру із сіткою або тканиною. Ці матеріали добре пропускають повітря і швидко випаровують вологу. Вставки з тканини в місцях контакту з тілом забезпечують приємніші тактильні відчуття.
  • Підголовник і валик під спину просто потрібні, щоб хребет під час гри отримував необхідну підтримку. Підголовник знімає напругу з шиї, а валик під спиною регулюється по висоті, розслабляє поперек і нормалізує кровообіг. При необхідності ці елементи легко можна зняти.

Щоб успішно вибрати крісло для ігор відповідно до усіх цих критерій, необхідно мати широкий асортимент доступних моделей. І його вам пропонує наш інтернет-магазин Krislo.com.ua. Тут ви можете придбати варіант геймерського крісла високої якості та за доступною ціною.

Серія геймерських крісел Hexter
Серія геймерських крісел Hexter
Bogdan
Коментарів немає
Категорії:
Статті
Відгуки
Поки немає жодного відгуку.
Написати відгук
Ваш відгук
Ім'я
Email
Всі результати пошуку