+38 (097) 770 80 07

Склад та Шоу-Рум у Львові

Як класифікують офісні крісла

Використовуючи сучасні технічні рішення, виробники дають можливість купити офісні крісла в

регульоване офісне крісло

Україні різної модифікації. Більшість моделей адаптовані під фізіологічні та анатомічні особливості організму людини. Для того, щоб поперекова зона і спина залишалися у розслабленому стані, конструкції оснащуються пружинно-гвинтовими механізмами і регулювальними пристроями.

Загалом вибрати і купити офісне крісло можна за типом регуляційних механізмів:

  •  Піастра. Управляється за допомогою ручки, що дає можливість відрегулювати спинку стільця з урахуванням зросту робітника.
  • Синхромеханізм – це дорогий пристрій, за допомогою якого користувач може вибрати будь-які зручні положення в певній ситуації (для роботи за комп’ютером, сидячи на нараді, тощо.). Синхромеханіка забезпечує найбільш правильний кут розкриття, при якому м’язи спини та хребет отримують відпочинок.
  • Мультиблок – пружинний механізм, що приводить в рух спинку. Вибравши потрібне положення, користувач фіксує його, а при необхідності може повернути в початковий стан.
  • TOP-GUN – система пружин, що дозволяють спинці відкинутися назад і повернутися в початковий стан.У цьому варіанті існують обмеження по вазі користувача.
  • Tilt – механізм відкидання спинки або його нахилу.

Крісла в офісі впливають на працездатність співробітників. При розробці механізмів і конструкційних особливостей враховують думку не тільки дизайнерів і конструкторів, а й ортопедів. Саме тому у покупців є можливість придбати крісла для офісу з хорошою ергономікою.

Офісні крісла ще можна класифікувати за такими критеріями:

1) Для персоналу. Це крісла з пружинно-гвинтовими механізмами, на хрестовині з коліщатками. З огляду на те, що співробітники весь робочий день знаходяться в сидячому положенні, спинка і сидіння повинні бути зручними та комфортними. Ціни на офісні крісла для робочого персоналу залежать від матеріалу обшивки, наявності додаткових механізмів і комплектації.

2) Для відвідувачів. Такі крісла з невисокою спинкою, більш легкі й компактні, вони зручні для розміщення в залах очікування, конференц-кабінетах, коридорах і біля робочих місць співробітників (для діалогу).

Покупець має можливість вибрати недорогі моделі з обшивкою різних типів і відтінків. Підбираючи варіанти в електронному каталозі магазину, зверніть увагу на конструкцію крісла, підлокітники, опорну частину і дизайн. Вартість крісла для офісу залежить від його загальних характеристик.

Різновид офісних крісел
Bogdan
Коментарів немає
Категорії:
Статті
Відгуки
Поки немає жодного відгуку.
Написати відгук
Ваш відгук
Ім'я
Email
Всі результати пошуку