+38 (097) 770 80 07

Склад та Шоу-Рум у Львові

Шкіряні стільці преміум класу

Подумайте, що спільного у керівника підприємства, Топ-менеджера, інженера, бухгалтера і програміста? Вірно, кожен з представників цих професій в силу посадових обов’язків вимушений левову частку робочого часу проводити за монітором комп’ютера.

Але, є ще один чинник, який об’єднує цих людей. Усі вони зазнають певні проблеми з хребтом. Це природно, адже характер їх професійної зайнятості припускає, що робота виконується в сидячому положенні. Як же бути, якщо терпіти дискомфорт і біль в м’язах спини і хребетному стовпі більше немає сил?

Єдине вірне рішення – купити офісне крісло, яке надійно підтримуватиме тулуб і дозволить миттєво розслабити м’язи в потрібний момент. Ідеальний варіант – шкіряне крісло, обладнане механізмами трансформації і зручними підлокітниками. Але, місія, яку виконують шкіряні крісла преміум класу, не обмежується створенням комфортних, безпечних умов для роботи співробітників.

Сучасне, стильне офісне крісло, купити яке рекомендується кожному підприємцеві, повинне наочно демонструвати відвідувачам і партнерам респектабельність, успішність підприємства, а також упевненість його керівника. Де ж купити крісло офісне, яке забезпечить необхідний ортопедичний ефект і зможе вигідно представити фірму в очах потенційних клієнтів?

5 523 грн5 778 грн
Anyfix
Tilt
Оббивка сидіння

Екошкіра ECO

12 042 грн14 154 грн
Epron Steel
Synchro Trasla
Оббивка сидіння

Екошкіра ECO, Шкіра Lux

4 290 грн4 650 грн
Tilt
Оббивка сидіння

Екошкіра ECO, Шкіра Split

Крісло.ком.юа пропонує елітні шкіряні крісла

Кожне крісло шкіряне, яке ви бачите в нашому каталозі пройшло відповідні випробування на міцність, зносостійкість і токсичність використовуваних матеріалів. Цей факт підтверджується сертифікатами, виданими уповноваженими органами державної влади.

Прямо зараз ви можете купити шкіряне крісло одного з ліцензованих фірм-виробників. Ми пропонуємо вам :

  • Sonata;
  • Алегро;
  • Solo;
  • Ельф;
  • California і ін.

Особливу увагу експерти меблевої промисловості рекомендують обернути на моделі Hip – Hop і Luxus.

Шкіряне крісло Hip – Hop – унікальна розробка американського дизайнера Hilary Birkbeck. Особлива конструкція виробу гарантує користувачеві відмінний лікувально-профілактичний ефект і дозволяє істотно понизити навантаження на хребет і плечові суглоби рук. 7 положень нахилу спинки, можливість регулювати висоту сидіння, підголовника і кут підлокітників, а також “розумна” гальмівна система роликів – основні достоїнства моделі Hip – Hop.

Шкіряне крісло Luxus – вдосконалена модель м’якого шкіряного крісла для керівників вищої ланки. Габаритна спинка, кут нахилу якої можна фіксувати в 5 положеннях і масивні підлокітники дозволяють начальникові не лише ефективно управляти робочим процесом, але і швидко відновлювати сили.

Чому купити крісло офісне в “Krislo.com.ua” вигідно

  • Ви отримуєте не просто офісний стілець для роботи за письмовим столом, а повноцінне, самодостатнє, багатофункціональне крісло, яке перетворить ваші робочі дні на справжнє свято.
  • Фахівці “Крісло ком” абсолютно безкоштовно допоможуть вам вибрати саме ту модель, яка ідеально впишеться в інтер’єр вашого кабінету.
  • Вирішивши крісло офісне купити, вам не треба переживати про його збереження. Усі моделі зібрані за спеціальною технологією. Вони готові витримувати надвисокі навантаження в умовах постійної експлуатації. До того ж ви отримуєте гарантію від виробника строком до 5 років.
  • Зручний інтерфейс віртуального майданчика “Krislo Lider” дозволяє вам офісне крісло купити максимально швидко. Вам більше не треба витрачати час на тривалі пошуки відповідної моделі. Просто уважно ознайомтеся з каталогом, повідомте про ваш вибір консультанта і чекайте доставки.
  • Ми постійно на зв’язку. Саме тому клієнт завжди може спочатку поставити свої питання, уточнити деталі замовлення і доставки, а вже потім шкіряне крісло купити.

Отже бажаєте продуктивно працювати впродовж цілого дня і не відчувати звірячої втоми? Так, тоді сміливо вирішуйтеся крісло у Львові купити прямо зараз. Зробіть вибір на користь сучасних розробок і назавжди забудьте про дискомфорт і болі в хребті в час і після роботи.

5 085 грн5 640 грн
Anyfix
Tilt
Оббивка сидіння

Soro, Екошкіра ECO, Екошкіра Rodeo

19 023 грн20 559 грн
React
Оббивка сидіння

Lusso, Microfibre, Шкіра Lux

4 299 грн
Оббивка сидіння

Штучна шкіра

Bogdan
Коментарів немає
Категорії:
Статті
Відгуки
Поки немає жодного відгуку.
Написати відгук
Ваш відгук
Ім'я
Email
Всі результати пошуку